Aktuálně

Nejskloňovanější slovo posledních dní

Nejskloňovanější slovo posledních dní

  10.3.2020 | Ivana Dobišová Hrozba, která se vyplnila! Česká vláda z obav před šířením koronaviru dočasně ruší mimo jiné sportovní akce s účastí nad 100 osob. Do této kategorie spadá i naše česko-německá soutěž NORDIC-SUPERCROSS 2020. Letošní soutěž rušíme a těšíme se, že se po de ... číst celý článek »
Tradiční a legendární Kiwicup

Tradiční a legendární Kiwicup

  5.3.2020 | Ivana Dobišová Kiwicup je domácí závod, probíhající již tradičně a každoročně na Neklidu, který se těší i ze závodníků, diváků, fanoušků a fanklubů z jiných hor, luk a strání. Lyžaři v dobových kostý ... číst celý článek »
Zkušení pořadatelé

Zkušení pořadatelé

  3.3.2020 | Ivana Dobišová Známe tváře? Ano jsou to naši přátelé z partnerského klubu SSV 1862 Sayda, tentokrát v roli rozhodčích v rámci probíhajícího FIS Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování v Oberwiesenthale. Jsou zkušenými a nepostradatelnými členy pořadatelského týmu běžecký ... číst celý článek »
Nordic-Supercross 2020 ostartuje již po desáté

Nordic-Supercross 2020 ostartuje již po desáté

  2.3.2020 | Ivana Dobišová Konec března, vždy na závěr zimní sezóny, je v kalendáři rezervován pro crossovou soutěž na běžkách, známou již 10 let jako SUPERCROSS. Jinak tomu nebude ani letos. Termín padl na sobotu, 28.března. Místo konání je v ideálním případě opět Skiareál Hranice na Božím Dar ... číst celý článek »
Slunečné počasí přálo letošnímu Nordic-Supercrossu

Slunečné počasí přálo letošnímu Nordic-Supercrossu

  31.3.2019 | Ivana Dobišová 100% dávka slunce a stále ještě dostatek sněhu ke stavbě zajímavé trati přálo letošnímu rozloučení se zimní, závodní sezónou. V sobotu 30.3.2019 se ve ski areálu Hranice rozdělily poháry nejrychlejším závodníkům na běžkách. Jak již moderátoři během soutěže hlásil ... číst celý článek »